صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
ﺳﻪشنبه 15 اسفند 1396
تعداد بازدید: 80
تعداد نظرات: 0

پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در آذربایجان غربی  اجرا می‌شود

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی  گفت: پویش "خانه تکانی و مدیریت مصرف آب" با شعار «جان آب در خطر است» در آذربایجان غربی  اجرا می‌شود.

مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل آبفای شهری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار پیام آبفا گفت:  با فرا رسیدن روزهای پایانی سال، شهروندان براساس یک سنّت دیرینه مبادرت به خانه تکانی و نظافت درمحیط خانه می‌کنند که دراین زمان افزایش مصرف آب بسیار بیشتر است و چه بسا این مصارف در مقایسه با فصل گرما هم بیشتر خودنمایی کند.

وی با اشاره به مصرف بی‌رویه آب در این ایام گفت: متاسفانه روزهای پایان سال در برخی از نقاط مرتفع استان اختلال در توزیع آب بروز می‌نماید و لذا شهروندان مصرف آب را مدیریت کرده  تا در روزهای پایانی سال با کمبود آب مواجه نشویم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی  با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در امر فرهنگ‌سازی برای مصرف بهینه آب گفت: در این راستا "پویش خانه تکانی و مدیریت مصرف آب"، با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و برای دانش آموزان مدارس با شعار «جان آب در خطر است» اجرا می‌شود.  

وی با اشاره به اینکه پویش مذکور با کمک و همراهی سازمان‌های مردم نهاد و با هدف جلب توجه جامعه و نگاه همگانی به موضوع آب انجام خواهد شد، گفت: این مهم در راستای جلوگیری از هدر رفت آب در این ایام انجام می‌شود.

مهندس رسول اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان غربی همچنین بیان کرد: مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب باید در تمام ایام سال مورد توجه جدی قرار بگیرد و با توجه به اینکه هم اکنون در زمینه بارش‌ها با کمبود آب مواجه هستیم باید دغدغه همه مردم و مسئولین توجه به موضوع آب باشد تا بتوانیم در فصول سال، مدیریت لازم را داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی اطلاع رسانی و حساس سازی مردم در مصرف آب را امری بسیار مهم دانست و افزود: ما نیازمند بسیج همگانی برای فرهنگ سازی جهت جلوگیری از هدررفت آب هستیم و از اقدامات ناصحیح در مصرف آب پرهیز شود.

مهندس اکبری  گفت : متولی مدیریت مصرف آب تنها شرکت آب و فاضلاب نیست، بلکه آحاد جامعه و سازمان‌های اداری و نهادهای دیگر باید مراقب باشند که این نعمت الهی بیهوده هدر نرود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی  افزود: در صورت همکاری شهروندان امیدواریم در پایان سال با مشکل کم آبی یا افت فشار آب مواجه نشویم.

 وی گفت: شرکت آب وفاضلاب استان در ایام تعطیلات پایان سال در طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به شهروندان است و تمام شهرهای استان کشیک شبانه دارند و با توجه به اینکه آبفا یک شرکت خدمات رسان است لذا در روزهای تعطیل و غیر تعطیل، حوزه‌هایی را که ارتباط کاری و فوریتی دارند انجام وظیفه خواهند نمود و در تمام مدت نیز آماده خدمت به مردم هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی  تصریح کرد: علاوه بر مراکز حوادث و اتفاقات؛ مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه راهنمایی به همشهریان می‌باشد.

 

تصاویر
  • پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در آذربایجان غربی  اجرا می‌شود
  • پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در آذربایجان غربی  اجرا می‌شود
  • پویش «خانه تکانی و مدیریت مصرف آب» در آذربایجان غربی  اجرا می‌شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات