صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
جمعه 17 دی 1395
تعداد بازدید: 349
تعداد نظرات: 0

نشست صمیمی مدیرعامل شرکت آبفای استان با همکاران شرکت

نشست صمیمی مدیرعامل شرکت آبفای استان با همکاران شرکت

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی نشست صمیمی هم اندیشی مدیرعامل شرکت آبفای استان با کارکنان ستادی شرکت آبفای استان و ارومیه در نمازخانه این شرکت برگزار شد.


در این نشست مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ضمن خوش آمدگویی و تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) و گرامیداشت سالگرد تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب ، خدمت رسانی و کارکردن در شرکت آب وفاضلاب را از حساسیت ویژه ای برخوردار دانست و گفت : فرمایشات مقام معظم رهبری چراغ راه ما در کارهاست و باید سخنان و فرمایشات رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم .

مدیرعامل شرکت آبفای استان در ادامه با اشاره به ضرورت و اهمیت مقوله صرفه جویی در مصرف آب ، برنامه ریزی برای ارتقای هر چه بیشتر جایگاه صنعت آب وفاضلاب از طریق ایجاد همدلی و وحدت رویه بین همکاران را ارزشمند دانست و گفت : باید تلاش کنیم تا از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در جهت ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم بهترین بهره را ببریم.

مهندس اکبری با بیان این مطلب که ظرفیت های خوبی در بخش درآمدهای جاری شرکت بوجود آمده خاطرنشان کرد درآمدهای شرکت نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته که لازم است مدیران با جدیت بیشتر هزینه های جاری را کنترل نموده و با یک برنامه ریزی دقیق و هدف گذاری به افزایش ظرفیت درآمدی شرکت در آینده تلاش کنند.

مدیر عامل شرکت در ادامه گفت : حرکت خوبی در طول 3 سال اخیر انجام شده است که میتوان به 3  پروژه  اقتصاد مقاومتی این شرکت اشاره کرد و افزود : سامانه فاضلاب نقده با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال امسال به دست توانمند وزیر محترم نیرو افتتاح شد که در این راستا سامانه فاضلاب سردشت و مدول دوم فاضلاب خوی ، همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس اکبری در ادامه به موضوع مدیریت بدون پول اشاره کرد و افزودند : در سال 95برغم مسائل اعتباری در بحث مدیریت پول خوشبختانه هیچ پروژ های تعطیل نشده و نزدیک 200میلیارد ریال به پروژه های عمرانی از محل درآمد شرکت تزریق شده است .

مدیرعامل شرکت آبفای استان به راهبرهای وزارت نیرو و استراتژیهای آن اشاره کرد و افزودند : در بحث اقتصاد کارگزار و مدیران در صنعت آب و فاضلاب زمانی موفق خواهند بود که مدیران اقتصادی باشند که در این حالت به موفقیت دست خواهیم یافت .

مهندس رسول اکبری در ادامه با اشاره به آموزش نیروی انسانی افزود : آموزشهای نیروی انسانی بایستی کاربردی شوند ایشان در ادامه افزودند در بحث کیفیت آب این شرکت همیشه سرآمد دستگاه ها در استان و کشور است.

 مهندس اکبری با بیان اینکه بحث مشتری مداری ، کاهش مراجعات  حضوری و فروش غیابی و ارائه خدمات الکترونیکی ، استفاده از فن آوری و تکنولوژیهای جدید از دیگر برنامه های این شرکت است افزودند : بحث افزایش شاخصهای بهره مندی در راستای افزایش رضایتمندی مشترکین سرلوحه کارها باید باشد .


تصاویر
  • نشست صمیمی مدیرعامل شرکت آبفای استان با همکاران شرکت
  • نشست صمیمی مدیرعامل شرکت آبفای استان با همکاران شرکت
  • نشست صمیمی مدیرعامل شرکت آبفای استان با همکاران شرکت
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات