صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
چهارشنبه 15 دی 1395
تعداد بازدید: 415
تعداد نظرات: 0

نشست مشترک معاون خدمات مشترکین با اعضای شورای شهر نقده

نشست مشترک معاون خدمات مشترکین  با اعضای شورای شهر نقده

نشست مشترک معاون خدمات مشترکین و درآمد  آبفای آذربایجان غربی  با اعضای شورای شهر نقده با محوریت  اجرای مصوبات تبصره های قانونی  در محل شورای اسلامی شهر نقده برگزار شد.

همزمان با سالروز تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در 11 دی ماه؛

به گزارش روابط عمومی امور نقده در مورخه 95/10/14 راس ساعت 4 بعد از ظهر  ، مهندس خوش سیرت معاون خدمات مشترکین شرکت، مهندس زینالپور مدیر امور  آبفای نقده و مسئولین شبکه و مشترکین امور نقده  جلسه مشترکی با اعضای شورای شهر و شهردار نقده در محل شورای اسلامی این شهر در خصوص اجرای مصوبات تبصره های قانونی  برگزار کردند.

در این جلسه  آقای سید مهدی علوی رئیس شوراس اسلامی شهر نقده با عرض خیر مقدم  به میهمانان ،از خدمات و تلاش های مجموعه کارکنان شرکت آبفای استان به خصوص مهندس اکبری ،مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی به جهت لطف و عنایتی که به این شهرستان نموده اند  قدردانی کرد و اظهار نمود که شورای اسلامی شهر نقده در کنار شرکت آب و فاضلاب جهت خدمات رسانی قرار خواهد گرفت .

در ادامه این نشست  مهندس خوش سیرت معاون خدمات مشترکین و درآمد  شرکت آبفای استان  هدف از حضور در این جلسه را با توجه به اینکه اعضای شورای شهر ، نماینده تمام دستگاههای اجرائی میباشد، یکپارچه سازی مدیریت و ظرفیت ها بیان کردند و افزودند: در گذشته آب کالای رایگان بوده ولی اکنون به یک معضل جهانی تبدیل شده و نیازمند به سرمایه گذاری در بخش های مختلف  است که نیاز به همکاری شورا و تمام مسئولین شهر میباشد .

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت با بیان اینکه در دنیا اکنون بعد از جمعیت ، آب شیرین دومین مشکل دنیاست ، افزودند :  اجرای تبصره های قانونی در صورت مصوب کردن اعضای محترم شورا میتواند گام مهمی جهت برطرف کردن  مشکلات و سرمایه گذاری در جهت هدر رفت آب باشد .

در پایان این نشست  مدیر امور آبفای نقده نیز با توضیحات روی اسلایدهای نمایش داده شده وضعیت تولید و توزیع و مناطق برخوردار از نعمت آب و فاضلاب را تشریح کردند.

تصاویر
  • نشست مشترک معاون خدمات مشترکین  با اعضای شورای شهر نقده
  • نشست مشترک معاون خدمات مشترکین  با اعضای شورای شهر نقده
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات