صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
چهارشنبه 15 دی 1395
تعداد بازدید: 333
تعداد نظرات: 0

حضور معاون خدمات مشترکین آبفای استان و مدیر امور آبفای ارومیه در دو برنامه زنده رادیویی ایستکلر

حضور معاون خدمات مشترکین آبفای استان و مدیر امور آبفای ارومیه در دو برنامه زنده رادیویی ایستکلر

مهندس خوش سیرت معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی و مهندس حاتم زاده مدیر امور ارومیه در سالروز  تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در 11 دی ماه ، پاسخگوی همشهریان و مشترکین  در برنامه های زنده رادیویی ایستکلر بودند.

 

همزمان با سالروز تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در 11 دی ماه؛

مهندس خوش سیرت معاون خدمات مشترکین و درآمدشرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه رادیویی ایستکلر ضمن تبریک 11  دیماه  ، سالروز تصویب قانون تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب گفت : يازدهم دي ماه نقطه عطفي درصنعت آب رساني کشوربه شمار می رود.

مهندس خوش سیرت در ادامه با بیان اینکه تبصره های قانونی ، مصوب مجلس شوراي اسلامي که در قبوض آب بها مشترکین  اعمال میشود ، مبالغي با این عنوان از تمامي مشتركان كاربري‌هاي خانگي و غير خانگي دریافت میگردد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان  با اشاره به اینکه در سال 95 هیچ افزایش آب بها و فاضلاب نداشتیم افزود : هزینه هایی که به عنوان تبصره های قانونی از مشترکین دریافت میشود هزینه اتفاقات ، خدمات مشترکین ، شبکه توزیع ، تولید آب و مواد اولیه در جهت تصفیه آب مصرفی صرف میشود که در این حوزه برای هر متر مکعب آب مصرفی هزار تومان هزینه میشود که به دست مشترک برسد ولی شرکت آب و فاضلاب در قبال این هزینه ها مبلغ سیصد تومان دریافت میکند. مهندس خوش سیرت در ادامه به الگوی مصرف برای هر مشترک چهار نفری را 20 مترمکعب اعلام کرد و افزود : بیشتر از این الگو تبدیل به مشترکین پرمصرف میشوند.

مهندس حاتم زاده مدیر امور آب و فاضلاب ارومیه ضمن  تبریک  سالروز تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب گفت :   از تمامي مشتركان خانگي و غيرخانگي علاوه بر آبونمان مصوب، با توجه به قطر و نوع انشعاب مبالغی به عنوان  تبصره های قاونی  دريافت مي‌شود .

در ادامه این برنامه مهندس حاتم زاده مدیر امور ارومیه سالروز تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب  را تبریک گفت و به سوالات شهروندان پاسخ  وبرخی اقدامات شرکت را تشریح نمودند .

مهندس حاتم زاده در خصوص مشترکینی که افزایش واحد داده اند گفتمشترک بایستی در صورت افزایش واحد مسکونی، اطلاع بدهد تا امتیاز جدید برای واحد جدید در نظر گرفته شود که این عمل به نفع مشترک بوده و باعث می شود تا هزینه آب مصرفی آن کاهش یابد .

مدیر امور ارومیه با اشاره به  فیش آب بهاء توضیحات کاملی ارائه نمودند و افزودند:  در فیش ارسالی از طرف شرکت آیتم های مختلفی من جمله ،آب بهاء ،فاضلاب بهاء ،آبونمان و ارزش افزوده ،تبصره 2و3  وجود دارد و یادآور شدند هیچ گونه افزایش قیمتی در خصوص آب بها ء در سال جاری صورت نگرفته است.

وی در خصوص  اقدامات صورت گرفته در بخش فاضلاب  گفت: جمعیت تحت پوشش شبکه فاضلاب شهر ارومیه بیشتر از میانگین کشوری می باشد که در این راستا 1 هزار و 150 کیلومتر شبکه فاضلاب احداث و فاز سوم تصفیه خانه فاضلاب در حال اجرا می باشد که در صورت تامین اعتبارات لازم تمامی نقاط شهر ارومیه تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

 

حاتم زاده در خصوص واگذاري انشعاب فاضلاب در خيابان شيخ تپه كوچه برج سفيد گفت:بدليل شيب منفي كوچه (شيب كوچه به سمت انتهاي آن كه بن بست است مي باشد )اجراي شبكه فاضلاب كوچه مذكور بعد از آزاد سازي و ايجاد معبر در انتهاي كوچه مقدور خواهد بود.

مدیر امور ارومیه در خصوص واگذاري انشعاب آب به روستاي قره حسنلو گفت : منطقه مذكور خارج از محدوده شهري وشركت آب و فاضلاب شهري هيچگونه تعهدي نسبت به واگذاري انشعاب آب به روستاي مذكور را ندارد .

وی در خصوص عدم واگذاري انشعاب فاضلاب شهرك وحدت گفت:عدم واگذاري انشعاب فاضلاب درمنطقه يا به علت مشكل عدم آزاد سازي معبر و يا آسفالت جديد مي باشد كه بايد 4 سال از مدت زمان آسفالت سپري گردد .

 

 
تصاویر
  • حضور معاون خدمات مشترکین آبفای استان و مدیر امور آبفای ارومیه در دو برنامه زنده رادیویی ایستکلر
  • حضور معاون خدمات مشترکین آبفای استان و مدیر امور آبفای ارومیه در دو برنامه زنده رادیویی ایستکلر
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات