صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوبن کل اخبار
چهارشنبه 15 دی 1395
تعداد بازدید: 454
تعداد نظرات: 0

تاکید مدیر عامل شرکت بر مدیریت و اولویت دهی منابع مالی و هزینه ها

تاکید مدیر عامل شرکت بر مدیریت و اولویت دهی منابع  مالی و هزینه ها

مدیر عامل شرکت طی جلسه ای که با حضور مدیران و مسئولین خدمات مشترکین سراسر استان ، با محوریت موضوع مدیریت مالی برگزارش شده بود، بر   مدیریت و اولویت دهی منابع  مالی و هزینه ها تاکید نمود.


به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی ، در این نشست ابتدا مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و  مدیر عامل شرکت آبفای استان آذربایجان غربی ،  گزارشی از وضعیت کلی شرکت و چالش های پیشرو را ارائه نمود و بیان داشت: فلسفه تشکیل این جلسات برقراری تعامل و همفکری با نیروها است تا در کنار هم و با شنیدن نظرات یکدیگر، بتوانیم  به نحو شایسته تری تصمیماتی عملیاتی را اخذ کنیم.

مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آبفای استان آذربایجان غربی با اشاره به  انضباط مالی و مدیریت هزینه ها تأکید کرد و اظهار داشت: انضباط مالی عامل مهمی در کارآمدی یک شرکت است. وجود انضباط در پرداخت و هزینه های جاری عامل ایجاد تعادل در شرایط مختلف است. وی افزود : منظور از مدیریت هزینه ها صرفاً کاهش آن نیست بلکه این نظم و مدیریت عامل افزایش کارآمدی و شفافیت مالی است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آبفای استان آذربایجان غربی گفت :کلیه کارکنان شرکت ، باید تمام تلاش خود را در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی به کار گیرند تا شاهد خدمت رسانی مطلوبتر به شهروندان باشیم.

در خاتمه این جلسه مهندس اکبری ضمن تاکید بر مهندسی و بازنگری در روشهای مورد عمل با رویکرد کاهش هزینه ها برای شهروندان و شرکت ، استفاده حداکثری از ظرفیت قوانین و مقررات را جهت شناسایی و تامین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی را از ضرورتها و اولویتهای مهم کاری شرکت برشمردند.

تصاویر
  • تاکید مدیر عامل شرکت بر مدیریت و اولویت دهی منابع  مالی و هزینه ها
  • تاکید مدیر عامل شرکت بر مدیریت و اولویت دهی منابع  مالی و هزینه ها
  • تاکید مدیر عامل شرکت بر مدیریت و اولویت دهی منابع  مالی و هزینه ها
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات