صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
نجات آب، تداوم زندگی
عناوین ویژه

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی ، همزمان با 11 دی ، سالروز تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب ، تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در 11 دی ماه سال 69 امر مبارکی دانست که نقش بسزایی  بر ارتقای شاخص های بهداشتی شهروندان گذاشت.

مهندس رسول اکبری مدیر عامل شرکت آبفای آذربایجان غربی در آئین افتتاح سامانه فاضلاب نقده ، با اشاره به اینکه احداث و بهره برداری از سامانه های فاضلاب ، نشاندهنده توجه دولت تدبیر و امید به بهداشت عمومی و محیط زیست و منابع آبی زیر زمینی است گفت : 60 درصد از سامانه فاضلاب نقده در طول 15 سال گذشته اجرا شده و مابقی 40 درصد در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاده است.

افتتاح سامانه فاضلاب شهر نقده با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال توسط وزیر محترم نیرو


پروژه سامانه فاضلاب نقده از جمله مهمترین طرح های افتتاحی در هفته دولت است
استفاده بهینه از آب در بین مردم استان آذربایجان غربی به یک فرهنگ تبدیل شده است
برگزیده ها
به گزارش روابط عمومی امورآبفای سلماس ؛ مسعود حاجعلیلو فرماندارمحترم شهرستان سلماس در ساعت اولیه ؛ روز چهارشنبه در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشگلات مردم از امور آب و فاضلاب شهری سلماس بازدید بعمل آوردند . فرماندارشهر سلماس ضمن سرکشی و بازدید از واحدهای مختلف این امور باچگونگی کار آنها آشنا واز نحوه عملکرد مدیر و پرسنل در زمینه نظم اداری و برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی با مراجعه کنندگان...

 سمینار ارتباطات مختص بانوان شاغل صنعت آب و برق در محل سالن کنفرانس هتل مروارید ارومیه برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ارومیه ، 20 نفر از دانشجویان بهداشت مهندسی محیط بهمراه مربی خود از تصفیه خانه فاضلاب شهر ارومیه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی امور ارومیه :همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر بیش از 400 نفر از دانش آموزان مدارس شهر ارومیه از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره یک بازدید نمودند .

تامین آب شرب بهداشتی شهروندان دراولویت کاری امور سلماس بوده وبرای مقابله با بحران کم آبی تعداد دو حلقه چاه جدید حفر که یک حلقه تجهیز گردیده و چاه دومی در مرحله اقدام میباشد .

در نتیجه ترکیدگی خط اصلی 600 میلی متری آبرسانی در شهر ارومیه ، آب شرب 8 هزار نفر از شهروندان ارومیه قطع و یا با افت فشار مواجه گردید که با رسیدگی و مدیریت شرکت آب و فاضلاب شهری استان در سریع ترین زمان ممکن ، آب مناطق مزبور مجددا وصل گردید. 

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب مهاباد، صدا و سیمای مرکز مهاباد طی تماس تلفنی در برنامه تلویزیونی با آقای مهندس معروفی مدیر امور آب و فاضلاب مهاباد مصاحبه نمودند. بنابراین گزارش در این مصاحبه آقای مهندس معروفی درخصوص اجرای شبکه فاضلاب منطقه سیدآباد و همچنین ارائه گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده در زمینه تعمیر اساسی مخزن مادر زالیون و شستشوی مخازن ده هزار مترمکعبی، فجر و آزادگان و نیز تعمیر...
برگزاری دومین نشست سالانه دبیران کمیته HSE امور تابعه شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی اعضا کارگروه های پژوهشی شرکت 
 تیم والیبال شرکت آب و فاضلاب خوی در مسابقات دهه فجر به مقام قهرمانی دست یافت . 
پیام ولایت

اطلاعیه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی می باشد
طراحی و پشتیبانی: دفتر آمار و فن آوری اطلاعات